EBELİK ZİRVESİ

Merakla beklenen ilk Ebelik Zirvesi sizlerle! Alanında uzman konuşmacıları ağırlayacağımız ve katılımcılarımızın birbirinden değerli hocalarımızdan dinleyip “Konuşmacılarımızdan İsmine Özel İmzalı Katılım Belgesi” alacağın bu etkinliğe sende katılmalısın.

Bu etkinlikle hangi konu başlıkları ile kimler var?

28 Mayıs Cuma / 19.00
– Serbest Ebelik / Sn. Ebe Hürcan Çit
29 Mayıs Cumartesi / 19.00
– Ebelikte Yeterlilikler ve Malpraktis / Sn. Doç. Dr. Nazan Karahan
– EFM Yorumlama / Sn. Öğr. Görevlisi Sebahat Hüseyinoğlu
– Plasenta Anomalileri / Sn. Öğr. Görevlisi Reyhan Aydın
30 Mayıs Pazar / 19.00
– Ebelikte Akademik Süreç / Sn. Prof. Dr. Sema Dereli Yılmaz
– Perinatal Dönemde Anne Ruh Sağlığının Değerlendirmesinde Ebenin Rol ve Sorumlulukları / Sn. Doç. Dr. Songül Aktaş

Bu Etkinliğe Neden Katılmalısın?

Alanında uzman konuşmacılardan bilgiler edinip, mesleğine ve kendine değer katmak, bireylere en iyi bakımı verebilmek ve kariyerinde fark yaratabilmek, mesleki yetkinliklerini ve akademik kariyerini nasıl güçlendireceğini öğrenmek istiyorsan bu etkinliğe katılmalısın.

Kimler Katılmalı?

Ebelik öğrenimi gören, ebe olarak çalışan ya da ebe olma hayali olan, aynı sağlık ekibinin üyeleri olan hemşirelik öğrenimi gören ya da hemşire olarak çalışan veya bu alana meraklı olan herkes katılabilir.

Etkinlik sonucunda ne kazanacaksın?

Etkinlik sonunda alanında uzman konuşmacılar tarafından bilgi ve tecrübe edinecek, merak ettiğin sorulara yanıt bulacaksın. Yönelmek istediğin alanı daha iyi belirleyebilecek, uzmanlaşmak istediğin alana daha kolay karar verebileceksin. İyi ve donanımlı bir ebe olmanın ne demek olduğunu bu etkinlik sonunda kavrayacaksın. Aynı zamanda eğitmen imzalı ismine özel belgelere sahip olarak CV’ni güçlendirip, fark yaratacaksın.

Biletini
HEMEN AL !

Yorum Yaz

Etkinlik Detaylar
Etiket