fbpx

Biz

Biz Kimiz?

Etkin Kampüs ailesi olarak, Türkiye’nin birçok noktasında farklı alanlarda, genel katılıma açık; enerjisi bol, yenilikçi, fark yaratmış etkinlikler için 7/24 çalışırız. Araştırırız, tasarlarız, üretiriz, hayal ederiz. Türkiye’nin dört bir yanındaki kampüs temsilcilerimiz ile bu hayali gerçeğe çeviririz. Tüm çalışmaların başarılı yansımalarını da etkinlik alanında görürüz. Her etkinlik için birbirini tamamlayan ve destekleyen; alanında uzman, toplum tarafından saygı gören, iletişimi kuvvetli profesyonel konuşmacılar ile sizler için her ayrıntıyı düşünerek kariyerinize yön verecek etkinlikler üretiriz.

Etkinliklerimizin seyir sayfasındaki sizler ise en değerli misafirimiz olursunuz…

Kariyer Yolcuğunda Bir Arkadaşa Ne Dersin?

Yolculuğunda cam kenarını sana bırakan, hedefe ulaşmada sana ışık tutan rehberin oluyoruz.

Her öğrencinin bir hikayesi olduğuna inandığımız gibi her birinin de ayrı bir kariyer yolculuğu olduğuna inanıyoruz. Çıkmış olduğumuz yolda bu hikayelere ortak olarak en iyisini yapma hedefiyle öğrencilere değer katarak akademik ve sosyal birçok alanda gelişimlerini sağlıyoruz.

Sadece tarif edileni değil, beklenenin daha fazlasını yapmayı, en iyi arayışını her zaman heyecanla devam ettirmeyi hedefliyoruz. Hayallerimizi ortak ettiğimiz, bu sayede gerçek “ekip” olduğumuz “Etkin Kampüs” çatısı altında; çalıştıkça başarmayı, başarılarımızı da hep birlikte kutlamayı seviyoruz.

Birlikte hayal ediyoruz, hayal ettiğimizden fazlasını yaşıyoruz…

Misyonumuz

Öğrencinin hayatına dokunan her bilginin onun; dünyasını, karakterini, hedeflerini şekillendirdiğinin farkındayız.

Kurulduğumuz günden itibaren öğrenciyi merkeze alarak birbirinden farklı akademik ve sosyal alanda birçok etkinliğe imza attık. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinden, genç ve dinamik üniversite öğrencileriyle daha fazla büyüyüp gelişirken geliştirmeyi hedefliyoruz.

Yakından Tanışalım
Blockchain ve Kripto Dosya - Güney Sevindik
Bize Ulaşın
Digicertify - Digital Sertifika
Belge taslaklarını indirebilirsiniz