Biz Kimiz?

Etkin Kampüs ailesi olarak, Türkiye’nin birçok noktasında farklı alanlarda, genel katılıma açık; enerjisi bol, yenilikçi, fark yaratmış etkinlikler için 7/24 çalışırız. Araştırırız, tasarlarız, üretiriz, hayal ederiz. Türkiye’nin dört bir yanındaki kampüs temsilcilerimiz ile bu hayali gerçeğe çeviririz. Tüm çalışmaların başarılı yansımalarını da etkinlik alanında görürüz. Her etkinlik için birbirini tamamlayan ve destekleyen; alanında uzman, toplum tarafından saygı gören, iletişimi kuvvetli profesyonel konuşmacılar ile sizler için her ayrıntıyı düşünerek kariyerinize yön verecek etkinlikler üretiriz.

Etkinliklerimizin seyir sayfasındaki sizler ise en değerli misafirimiz olursunuz…

Vizyonumuz

Kariyer yolculuğuna bir arkadaşa ne dersin?

Yolculuğunda cam kenarını sana bırakan, hedefe ulaşmada sana ışık tutan rehberin oluyoruz.

Her öğrencinin bir hikayesi olduğuna inandığımız gibi her birinin de ayrı bir kariyer yolculuğu olduğuna inanıyoruz. Çıkmış olduğumuz yolda bu hikayelere ortak olarak en iyisini yapma hedefiyle öğrencilere değer katarak akademik ve sosyal birçok alanda gelişimlerini sağlıyoruz.

Sadece tarif edileni değil, beklenenin daha fazlasını yapmayı, en iyi arayışını her zaman heyecanla devam ettirmeyi hedefliyoruz. Hayallerimizi ortak ettiğimiz, bu sayede gerçek “ekip” olduğumuz “Etkin Kampüs” çatısı altında; çalıştıkça başarmayı, başarılarımızı da hep birlikte kutlamayı seviyoruz.

Birlikte hayal ediyoruz, hayal ettiğimizden fazlasını yaşıyoruz…

Misyonumuz

Öğrencinin hayatına dokunan her bilginin onun; dünyasını, karakterini, hedeflerini şekillendirdiğinin farkındayız.

Kurulduğumuz günden itibaren öğrenciyi merkeze alarak birbirinden farklı akademik ve sosyal alanda birçok etkinliğe imza attık. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinden, genç ve dinamik üniversite öğrencileriyle daha fazla büyüyüp gelişirken geliştirmeyi hedefliyoruz.

Bize Ulaşın
Meşrutiyet Mah. Konur Sokak 24/1 Çankaya/Ankara
Kurumsal Logolarımız
Kullanacağınız renk ve formata göre indirebilirsiniz
Digicertify - Digital Sertifijka
Belge taslaklarını indirebilirsiniz
3.Diyetisyen Akademisi
Yaklaşan
Temmuz 31, 2021
Canlı Online Etkinlik
İlber Ortaylı
Geçmiş etkinlik
Temmuz 8, 2021
Canlı Online Etkinlik
KIVILCIMLAR
Geçmiş etkinlik
Haziran 23, 2021
Online
Psikodrama Zirvesi / Atölyeleri
Geçmiş etkinlik
Haziran 26, 2021
Online