Arı Ürünlerinin Bağışıklık Sistemi Üzerine Etkisi

Hem Doğaya, Hem De İnsanlara Faydalı Canlılar Olan Arılar, Yaşam Ve Üretim Döngülerinde Kendilerinin Ve Yavrularının Beslenmesi, Kovanlarının Korunması Gibi Amaçlarla Birbirinden Değerli Ürünler Ortaya Çıkarmaktadır. Bu Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi Almaya Hazır Mısınız?
Etkin Kampüs Dijital Sahnesinde Yepyeni Bir Etkinlik Sizlerle Olacak. Üstelik Etkinliğe Katılabilmeniz İçin Bu Zamana Kadar Etkin Kampüs’ün Düzenlemiş Olduğu En Az Bir Etkinliğe Katılmış Olmanız veya Güncel Etkinliklere Kayıt Olmanız Yeterli!
İşte Etkinlik Detayları…

BU ETKİNLİKTE NELER VAR?
• Arı ürünleri nedir?
• Arı ürünlerinin önemi nedir?
• Arı ürünlerinin immün sistem üzerine etkisi nedir?
• Arı ürünleri ile bağışıklık sistemi ilişkisi nedir?
• Arı ürünleri nasıl kullanılmalıdır?
• Diyetisyen ve adaylarına özel oturum: kime hangi ürün ?
• Arı ürünleri hakkında merak ettikleriniz, soru-cevap oturumu

Etkinlik Daha Önce Etkin Kampüs Etkinliğine Katılmış ve Güncel Etkinliklere Kayıt Yaptırmış Katılımcılara Özel Ücretsizdir!

ETKİNLİĞE NASIL KATILABİLİRİM ?
1. Daha önce Etkin Kampüs’ün en az 1 etkinliğine katılım göstermiş olmanız etkinliğe ücretsiz katılmanız için yeterlidir. Katıldığınız etkinliği aşağıda bulunan formda lütfen belirtiniz.

2. Diyetisyen veya Diyetisyen Adayı iseniz viventzon.com’da bulunan Yılın En Büyük Beslenme ve Diyetetik Zirvesi ‘Nutrition’21’e kayıt yaptırıp bu etkinliğe katılım hakkı elde edebilirsiniz.

Canlı İnteraktif Soru-Cevap İmkanı
Etkinlik Sonunda İsminize Özel Eğitmen İmzalı Belge Verilecektir.
Etkin Kampüs Katılımcılarına Özel Bu Fırsatı Kaçırmadan Sen De Etkinlikte Yerini Ayırt !

Not: Katılım için formu doldurmanız zorunludur.

 

1 Comment
  1. Melih ÇILGIN

    Çok güzel bir etkinlik olmuş, açıkcası kendim de katılmak isterdim. Günümüzde bu sektör ile ilgilenen her bireyin eğitim alması şart. Umarım emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz, sevgilerimle..

Yorum Yaz

Etkinlik Detaylar