1. Beslenme ve Diyetetik Kongresi / Ankara

Kariyer ve Gelişim Seminerlerine öncülük eden Etkin Kampüs, Beslenme ve Diyetetik bölümüne özel, profesyonel ve bilimsel etkinlik için Ankara’da. Alanında önde gelen uzmanların, eğlenceli konuşmacıların ve profesyonel eğitmenlerin sunumuyla dolu dolu geçecek seminere hazır mısınız? Öyleyse kontenjanlar dolmadan yerlerinizi ayırtın, “İsminize Özel Kongre Sertifikası” bu eğitim programını kaçırmayın!
KONUŞMACILAR/OTURUMLAR:
.
1.Oturum : Sporcu Beslenmesi Zirvesi
Diyetisyen Mestan ÇİLEKLİ (Galatasaray SK Beslenme Uzmanı)
“Takım Sporlarında Sporcu Beslenmesi ”
Diyetisyen Demet YİĞİT (Atletizm Milli Takım Diyetisyeni)
“Atletizm ve Bireysel Sporlarda Beslenme”
Diyetisyen Onur DURAN (Basketbol Milli Takım Diyetisyeni)
“Sporcu Beslenmesinde Pozitif Yaklaşımlar”
Diyetisyen Çoşku MUTLU (Elit Sporcu Diyetisyeni)
“Sporcu Beslenmesinde Supplementler”
Uzman Diyetisyen Mehmet Akif ŞAHİN ( İngiltere Chichester Üniversitesi Akademisyeni)
“Müsabaka Öncesi, Esnası ve Sonrası Sporcu Beslenmesi”
Özel Oturum:
Spor Dallarında Adım Adım Kariyer
.
2.Oturum : Diyetetik Zirvesi
Uzman Diyetisyen Nilay KEÇECİ (Uzman Diyetisyen)
“Klinikte Beslenme ”
Diyetisyen Tolga DOĞAN (Fiton Diyet Merkezi Kurucusu)
“Yeme Bozuklukları”
Diyetisyen Nihal TUNCER (Diyetisyen & Pediatri Birliği Derneği Bşk. Yrd.)
“Depresyon ve Psikobiyotikler”
Uzman Psikolog Senem EKE YILDIZ (Psikodiyet Kitap Yazarı)
“Psikodiyet – Beslenme ve Psikoloji İlişkisi”
Neden Katılmalısınız ?

Etkin Kampüs, Beslenme ve Diyetetik alanında daha önce yaptığı çalışmaları ile öğrencilerin bilgi birikimini çalışan diyetisyenlerin tecrübelerini arttırmak için etkinlikler düzenlemiştir. Şimdi ise Bilimsel alanda en özel çalışmalarından olan Beslenme ve Diyetetik Kongresi ile sizlerle buluşmayı amaçlamaktadır.
Yapılan zirveler, seminerler veya konferanslardan çok daha farklı olan ANKARA BESLENME VE DİYETETİK KONGRESİ öğrenci ve diyetisyenlerin dolu dolu bilimsel çalışmaların anlatılacağı, kongre çıkışında konular hakkında tam donanımlı olmanızı hedefleyen bu bilimsel programımıza sizleri de görmekten onur duyacağız.

Kazanımların;
– Galatasaray SK Diyetisyeni Mestan Çilekli Sana Takım Sporlarında Sporcu Beslenmesini Anlatacak ve Bu Eğitim ile Mezuniyet Sonrasında Herhangi Bir Takımda Çalışırken Sporcu Beslenmesinin Takım ve Performans Üzerindeki Etkisini Öğrenip Hem Bilimsel Çalışmaları Hem de Tecrübelerini Öğrenmiş Olacaksın.
-Atletizm Milli Takım Diyetisyeni Demet Yiğit Sana Atletizm ve Bireysel Sporlarda Beslenme Konusunu Anlatarak Senin Bireysel Sporcu Danışanına veya Atletizm Sporcusu Danışanına Karşı Neler Yapacağını Bilimsel Olarak Anlatmış Olacak.

-Basketbol Milli Takım Diyetisyeni Onur Duran Sana Sporcu Beslenmesinde Pozitif Yaklaşımları Anlatacak ve Sana Özel 12 Dev Adam ile 1 Günlük Tecrübelerini Aktaracak.
– Elit Sporcu Diyetisyeni Çoşku Mutlu Sporcu Beslenmesinde Supplementler Konusu ile Sana Sporcularda Gıda Takviyelerini Belki de Hiç Bilmediğin Bilimsel Anlatımlar ile Dolu Dolu Bir Konu Anlatımı Yapacak.
– İngiltere Chichester Üniversitesi Akademisyeni Uzman Diyetisyeni Mehmet Akif Şahin Müsabaka Öncesi, Esnası ve Sonrası Sporcu Beslenmesi Konusu ile Bilimsel, Bildiklerinden Çok Daha Farklı Sunumu ve İçeriği ile Sana Bilgi Aktarımında Bulunacaktır.
– Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci Sana Klinikte Hasta Beslenmesi Üzerine Hem Bilimsel Hem de Tecrübelerini Anlatarak Farklı Bir Bakış Açısı Kazandırmış Olacak.
– Fiton Kurucu Diyetisyeni Tolga Doğan Yeme Bozukları ile ilgili Tüm Bilimsel Çalışmaları Sana Sunarak Bu Konuda Nasıl Yaklaşım Yapman Gerektiğini Tecrübeleri ile Sana Yansıtmış Olacak.
– DiyetMag Dergisi Kurucu Diyetisyeni Nihal Tuncer’in Depresyon ve Psikobiyotik Konusu ile Sana Bambaşka ve Yepyeni Bilgileri Aktaracağı Bu Oturumda Bilgi Donanımın Artacak.
-Psikodiyet Kitabı Yazarı Psikolog Senem EKE YILDIZ ise Beslenme ve Psikoloji İlişkisi konusu ile birlikte Psikodiyet Konularını İLK KEZ Sana Anlatacak.

●Tarih: 20 Ekim 2019 – Pazar
●Yer: Anemon Otel
●Kayıt Başlangıç: 08.30
●Etkinlik Saatleri: 09:00 – 19:00
●Katılım Bedelleri =
1.Oturum Ücreti: 70 TL
2. Oturum Ücreti: 60 TL
Tüm Gün Ücreti: 100 TL
●Başka bir ücret ödemenize gerek yoktur.
●Kontenjan SINIRLIDIR.
●Herkes katılabilir.

Etkinlik Detaylar