fbpx

Online Gelişim Zirvesi

Yeni dönemde heyecanla beklenen Online Gelişim Zirvesi başlıyor! Alanında uzman konuşmacıları ağırlayacağımız, alan fark etmeksizin kendini geliştirmek isteyen herkese yönelik etkinliğimiz sizlerle!

Bu Etkinlikte Neler Var?

25 Ekim Pazar Saat 19.00
• Geleceğe Hazırlanmak (Kişisel Gelişim, Dijital Geleceği Anlamak, Zaman Yönetimi, Etkin Teknoloji Kullanımı) – Öğr. Gör. Mehmet BAŞÇILLAR (Öğretim Görevlisi)
• Diksiyon, Hitabet, Topluluk Önünde Konuşma (Diksiyon Eğitimi, Hitabet, İletişim Yöntemleri)– İrfan DEĞİRMENCİ (Haber Spikeri)
• İletişim ve İlişkinin Sihirli Anahtarı: İkna (İknanın 7 İlkesi, Doğru İletişim ve Beden Dili, Farklı Kişilere İkna Yöntemi, Hipnotik Dil Kalıpları) – Önder MUMCUOĞLU (İkna Sanatı Eğitmeni)

Bu Etkinliğe Neden Katılmalısın?
Dijitalleşme ve küreselleşme adımlarını ve bunun geleceğimizi nasıl etkileyeceğini merak ediyorsan, günümüz kurumsal firmalarının iş ve syaj alım kriterlerini öğrenmek istiyorsan veya gelecekte senin mesleğine ne olacak bir fikir edinmek istiyorsan, doğru yerdesin.

Bu Etkinliğe Kimler Katılabilir?
Etkinliğimiz başta Mühendislik ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerine açık olmakla birlikte, kendini girişimcilik ve dijital alanda geliştirmek isteyen herkese açıktır.

Etkinlik Sonucunda Ne Kazanacaksın?
Etkinlik sonunda alanında uzman kişiler tarafından bilgi ve tecrübe edinecek, merak ettiğin sorulara yanıt bulacaksın. Yönelmek istediğin alanı daha iyi belirleyebilecek, uzmanlaşmak istediğin alana daha kolay karar verebileceksin. Aynı zamanda ismine özel sertifikaya sahip olarak CV’ni güçlendirebileceksin.
Online eğitim hakkında:
Eğitimlere tablet, telefon veya bilgisayar ile katılabilirsiniz.
Etkinlik süresince sorun yaşamamak için, öncesinde Zoom uygulamasını indirmelisiniz.
Etkinlik biletini satın aldıktan sonra, biletlerim kısmında ve gelen e-posta ile satın alınan etkinliğin biletini görebilirsiniz.
Etkinliğe 10 dakika kala biletin karşısında “Etkinliğe git” butonu yer alacak. Bu butona tıklayarak etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz.

Etkinlik Detayları
Yorum Yap

Etkinlik Detayları
Arkadaşlarınla Paylaş