Beslenme ve Diyetetik Zirvesi

Kariyer ve Gelişim Seminerlerine öncülük eden Etkin Kampüs, Beslenme ve Diyetetik bölümüne özel ve profesyonel etkinlik için Ankara’da. Alanında önde gelen uzmanların, eğlenceli konuşmacıların ve profesyonel eğitmenlerin sunumuyla dolu dolu geçecek seminere hazır mısınız? Öyleyse kontenjanlar dolmadan yerlerinizi ayırtın, “5 sertifikalı” bu eğitim programını kaçırmayın!

KONUŞMACILAR/OTURUMLAR:

Uzm. Dyt. Merve TIĞLI Diyetistenlerin “Sosyal Medya Kullanımı” ve “Kişisel Markalaşması”

Yrd. Doç. Dr. Tuğba GÜNEBAKAN “Gerçek ve Yasaksız Diyet”

Uzm. Dyt. Ümran YILMAZ “Bariatrik Cerrahi”

Uzm. Dyt. Furkan Ekrem VURAL “Sporcu Beslenmesi”

Diyetisyenler için etkili iletişim ve ikna yöntemleri – Sağlıkta Kosgeb ve Devlet Destekleri”

Verilecek Sertifikalar:
-Sporcu Beslenmesinde Güncel Yaklaşımlar
-Bariatrik Cerrahi Temel Unsurları
-Sağlıkta sosyal medya kullanımı ve kişisel markalaşma
-Yasaksız ve Gerçek Diyet Tüyoları
-Sağlıkta etkili iletişim yöntemleri

6 Seminer Oturumu ve 5 sertifika -Enerjinizi yükseltecek sunumlar ile tam motivasyon -Eğitmenlerle Tanışma Fırsatı . -Kendi işini kurmayı hedefleyenler için devlet destekleri .

Etkinliğin Amacı: Kişisel bilgi eksiklerini gidermek, yeni bilgiler öğrenmek, sıradışı motivasyon oluşturmak ve kariyer planı oluşturmak . .

Etkinlik Sonrası : Toplam 6 oturum ile sonlanacak bu kariyer zirvesi sonunda elde edeceğin 5 Sertifika ile CV’ni güncelle, donanımını artır ve rakiplerinin önüne geç. .
Katılım Bedeli: 70 TL ●Başka bir ücret ödemenize gerek yoktur. ●Kontenjan SINIRLIDIR. ●Herkes katılabilir.

Biletini Hemen Al
 60,00
Hemen Al
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse non posuere dolor, ut fermentum enim. Nullam quis molestie purus. Nam leo turpis, scelerisque in convallis ac, accumsan a lacus. Sed laoreet arcu in odio auctor commodo. Quisque et mi lacinia, porttitor mauris sit amet, pretium lorem. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Vestibulum hendrerit suscipit magna et aliquam. Morbi consectetur tincidunt odio, pulvinar tempus risus. Integer ac risus justo. Duis varius vel lorem sit amet finibus.
Etkinlik Detaylar
Sponsorlar