Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi (Yakında)

Etkinlik detayları yakındadır.

Biletini Hemen Al
 60,00
Biletini Hemen Almak için tıkla

Kendini geliştirmek, CV'ni güçlendirmek, bu konularda daha fazla bilgiye sahip olup bunu uzman kişilerden dinlemek için katılabilirsin
Tüm üniversite öğrencileri, kendini geliştirmeyi düşünen ve iyi bir kariyer planı olan herkes katılabilmektedir.
Belge, bir konuda eğitim aldığınızın, bir konu hakkında fikrinizin olduğunuzun göstergesidir. Belgenizi CV'nize ekleyebilirsiniz. İş başvurularında, uzmanların bu konu ile ilgili tecrübelerini paylaştığı etkinliğe katıldım ve belgeside buradadır şeklinde sunabilirsiniz.
Organizasyon sahibi Etkin Kampüs; *Konuşmacıların sağlık sorunları, doğal afet ve etkinliğin gerçekleşmesini engelleyebilecek herhangi bir güvenlik nedeni ile organizasyonda değişiklik yapma hakkına sahiptir *Etkinlik alanında huzursuzluk çıkaran, salon içerisinde program akışını engelleyici davranışlarda bulunan ve organizasyona uygun olmadığını düşündüğü kişileri, bilet ücreti iadesini yaparak etkinlik alanına almama veya etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir. *Organizasyon akışı ve oturma düzeni ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. *Bilet fiyatları indirimli ön satış ve sonrası olarak değişkenlik gösterebilir *Sertifikalar için ek ücret ödemenize gerek yoktur, bilet fiyatına dahildir *Ön Başvuru Formu dolduran ve bilet alan tüm katılımcılar bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.
Etkinlik Detaylar
Sponsorlar